Jaką biżuterię noszą celebrytki?

Obowiązujące kanony piękna nie są dziełem przypadku. Najczęściej są one wyznaczane przez popularne osoby, które z pomocą specjalistów kreują swój idealny wizerunek. Obserwując doskonałe stylizacje ikon mody, staramy się je odwzorowywać. Jednak ubrania nie wystarczą, ponieważ wielką rolę odgrywają dodatki. Aby stworzyć świetny outfit, należy pamiętać o odpowiedniej biżuterii. W ostatnim czasie celebrytki wybierają najmodniejsze w tym sezonie łańcuchy. Zarówno te grube jak i cienkie łańcuszki królują na pokazach mody, zachwycając swoim wdziękiem. Kolejny trend dotyczy bransoletek XXL. To właśnie pokaźnych rozmiarów wyroby jubilerskie podbiły serca gwiazd. Dotyczy to również kolczyków, które według obowiązującej mody powinny mieć geometryczne kształty. Koła, romby i prostokąty zdobią biżuterię gwiazd. Do łask powróciły także perły. Ten powiew klasyki doda elegancji każdej stylizacji, dlatego jest uwielbiany przez celebrytki.

Pierścionki zaręczynowe gwiazd

Biżuteria to istotny element garderoby, o którym pamięta każda celebrytka. Znane osoby pokazują się na czerwonych dywanach z oszałamiającymi koliami i bogato zdobionymi kolczykami. Jednak najwięcej uwagi przykuwają ich pierścionki zaręczynowe. Najpopularniejszy z nich jest ten, który posiada Kate Middleton. Zdobi go 18-karatowy szafir, który niegdyś na swojej dłoni nosiła księżna Diana. Scarlett Johansson także zachwyciła swoim pierścionkiem, został on wykonany z brązowej, ceramicznej obrączki, którą ukoronował pokaźnych rozmiarów, owalny 11-karatowy diament. Zaręczona w walentynki Katy Perry oczarowała fanów swoim pierścionkiem z fioletowym rubinem, który lśni w otoczeniu ośmiu dużych diamentów. 

Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy?

W każdym zakątku świata zaręczyny są celebrowane w nieco inny sposób. Nasz krąg kulturowy słynie z pierścionków zaręczynowych, które zwiastują przygotowania do ślubu. Kobiety noszą symbole narzeczeństwa na serdecznych palcach prawych dłoni, na których wkrótce pojawiają się obrączki